Köp våra produkter hos våra auktoriserade återförsäljare:
Endast företag med giltigt organisationsnummer och branschanknytning kan ansöka om tillgång.
Typiska kunder är återförsäljare av musikinstrument och konsumentelektronik, musikstudios, AV-installatörer, PA-uthyrare, broadcast- samt film- och videostudios.
Alla kundansökningar hanteras manuellt och vi genomför en sedvanlig kreditupplysning på ditt företag eller din enskilda firma. Handläggningstiden är normalt 2–4 dagar.
Som företagets admin kan du lägga till konton för dina kollegor.
Vid första inloggningen på vår webbplats, klicka på ”Glömt lösenord?” för att få ett lösenord skickat till dig.
Dersom du har problemer med innlogging kan du ta kontakt på norway@benum.com.
Köp på benum.se regleras av köplagen.
Vi erbjuder certifierad service in-house
Solid leverantör med lång erfarenhet i branschen och anställda med hög teknisk kompetens
Stort varulager och flexibla leveransalternativ
Avtagbart brett som har 4 X 100mm gule hjul.
| General specifications | |
|---|---|
| WHEELS COLOR: | Yellow |
| WHEELS DIAMETER: | 100 mm |
| Physical Specifications | |
| CABINET/CASE MATERIAL: | Baltic birch plywood |
| COLOR: | Black |
| Standard compliance | |
| CE MARKING: | Yes |
| Size | |
| DEPTH: | 540 mm / 21.26 inches |
| HEIGHT: | 157 mm / 6.18 inches |
| WEIGHT: | 13.36 kg / 29.45 lbs |
| WIDTH: | 708 mm / 27.87 inches |
| Shipping informations | |
| PACKAGE DEPTH: | 725 mm / 28.54 inches |
| PACKAGE HEIGHT: | 200 mm / 7.87 inches |
| PACKAGE WEIGHT: | 14.31 kg / 31.55 lbs |
| PACKAGE WIDTH: | 580 mm / 22.83 inches |
| SKU | KRT-WH SUB 9004 |
|---|---|
| Vikt (kg) | 0.050000 |
| Enhet | Stk |
| EAN | 8024530015046 |
| Tillverkare | RCF |
| Produktserie | SUB-serie |
| Högtalare produkttyp | Dolly |
| Färg | Svart |
Fyll i formuläret så kontaktar vi dig
Köp våra produkter hos våra auktoriserade återförsäljare:
Endast företag med giltigt organisationsnummer och branschanknytning kan ansöka om tillgång.
Typiska kunder är återförsäljare av musikinstrument och konsumentelektronik, musikstudios, AV-installatörer, PA-uthyrare, broadcast- samt film- och videostudios.
Alla kundansökningar hanteras manuellt och vi genomför en sedvanlig kreditupplysning på ditt företag eller din enskilda firma. Handläggningstiden är normalt 2–4 dagar.
Som företagets admin kan du lägga till konton för dina kollegor.
Vid första inloggningen på vår webbplats, klicka på ”Glömt lösenord?” för att få ett lösenord skickat till dig.
Dersom du har problemer med innlogging kan du ta kontakt på norway@benum.com.
Köp på benum.se regleras av köplagen.