Vi erbjuder certifierad service in-house
Solid leverantör med lång erfarenhet i branschen och anställda med hög teknisk kompetens
Stort varulager och flexibla leveransalternativ
IPS Series er en serie toveis profesjonelle forsterkere som kombinerer ytelse og pålitelighet av høy kvalitet med de nyeste forsterkerteknologiene. Dette 2-unit kompakte og lette designet med lydkvaliteten og holdbarheten til tradisjonelle klasse AB- og klasse H-design, med innovasjonen til de nyeste tilgjengelige kraftenhetene.
IPS 2700 er en 2-kanals forsterker som leverer opptil 2 x 1100 W RMS @ 4 O (2200 W RMS bro = 8 O), og veier bare 14,5 kg. Den har uavhengig gain for hver kanal, signal - klipp og feil LED, stereo XLR inn- og utgang, 1,4 V til 0,775 V inngangsfølsomhetsbryter, mono - stereo - bridge bryter, powercon utganger. Dessuten er den beskyttet mot kortslutning og åpne kretser. Takket være sin høye effektivitet kjøleribber og raske DC vifter, tåler IPS 2700 de hardeste varmeforholdene og sikrer stor pålitelighet.
| Amplifier specifications | |
|---|---|
| NUMBER OF CHANNELS: | 2 |
| POWER OUTPUT PER CHANNEL (@ 4 OHM): | 1100 W RMS |
| POWER OUTPUT PER CHANNEL (@ 8 OHM): | 700 W RMS |
| POWER OUTPUT (BRIDGED @ 8 OHM): | 2200 W RMS |
| FREQUENCY RESPONSE (-3DB): | 20 Hz ÷ 20 kHz |
| SIGNAL/NOISE RATE (”A” WEIGHTED): | > ,100 dB |
| CROSSTALK (@ 1 KHZ): | < ,75 dB |
| DISTORTION (THD+N) @ 1 KHZ NOMINAL POWER: | < ,0.5 % |
| Input section | |
| BALANCED: | 2 |
| LINE CONNECTORS: | XLR |
| LINE INPUTS: | 2 |
| MONO: | 2 |
| TOTAL NUMBER OF INPUTS: | 2 |
| Output section | |
| SIGNAL OUTPUT NUMBER: | 2 |
| SIGNAL OUTPUT CONNECTORS: | XLR |
| POWER OUTPUT CONNECTORS: | Speakon |
| Controls | |
| CONFIGURATION: | DIP switch, Front panel |
| Protections | |
| COOLING: | Forced |
| SHORT CIRCUIT: | Yes |
| THERMAL: | Yes |
| DC DELAY: | Yes |
| FUSES: | Yes |
| VHF: | Yes |
| Power requirement | |
| OPERATING VOLTAGE: | 220-240/115 V~ 50/60Hz |
| POWER CONSUMPTION (W): | 700 W |
| Standard compliance | |
| CE MARKING: | Yes |
| EN54-16 CERTIFIED: | Yes |
| Physical specifications | |
| CABINET/CASE MATERIAL: | Metal |
| RACK MOUNTING: | 19", 2U |
| COLOR: | Black |
| Size | |
| HEIGHT: | 88 mm / 3.46 inches |
| WIDTH: | 482 mm / 18.98 inches |
| DEPTH: | 255 mm / 10.04 inches |
| WEIGHT: | 12.1 kg / 26.68 lbs |
| Shipping informations | |
| PACKAGE HEIGHT: | 150 mm / 5.91 inches |
| PACKAGE WIDTH: | 580 mm / 22.83 inches |
| PACKAGE DEPTH: | 570 mm / 22.44 inches |
| PACKAGE WEIGHT: | 14.9 kg / 32.85 lbs |
| SKU | IPS 2700 |
|---|---|
| Vikt (kg) | 0.050000 |
| Enhet | Stk |
| EAN | 8024530011024 |
| Tillverkare | RCF |
| Produktserie | IPS-serie |
| Power sharing | Nej |
| Fläktlös | Nej |
Fyll i formuläret så kontaktar vi dig
Köp våra produkter hos våra auktoriserade återförsäljare:
Endast företag med giltigt organisationsnummer och branschanknytning kan ansöka om tillgång.
Typiska kunder är återförsäljare av musikinstrument och konsumentelektronik, musikstudios, AV-installatörer, PA-uthyrare, broadcast- samt film- och videostudios.
Alla kundansökningar hanteras manuellt och vi genomför en sedvanlig kreditupplysning på ditt företag eller din enskilda firma. Handläggningstiden är normalt 2–4 dagar.
Som företagets admin kan du lägga till konton för dina kollegor.
Vid första inloggningen på vår webbplats, klicka på ”Glömt lösenord?” för att få ett lösenord skickat till dig.
Dersom du har problemer med innlogging kan du ta kontakt på norway@benum.com.
Köp på benum.se regleras av köplagen.