Padded Cover for NX 985-A. It features heavy-duty weatherproof polyester outer fabric, foam rubber padding, and zip openings with Velcro fasteners. The frontal cover can be opened and blocked with velcro on one side. It features multiple openings for handles, for the rear connection panel, and the pole mount cap.
Köp våra produkter hos våra auktoriserade återförsäljare:
Endast företag med giltigt organisationsnummer och branschanknytning kan ansöka om tillgång.
Typiska kunder är återförsäljare av musikinstrument och konsumentelektronik, musikstudios, AV-installatörer, PA-uthyrare, broadcast- samt film- och videostudios.
Alla kundansökningar hanteras manuellt och vi genomför en sedvanlig kreditupplysning på ditt företag eller din enskilda firma. Handläggningstiden är normalt 2–4 dagar.
Som företagets admin kan du lägga till konton för dina kollegor.
Vid första inloggningen på vår webbplats, klicka på ”Glömt lösenord?” för att få ett lösenord skickat till dig.
Dersom du har problemer med innlogging kan du ta kontakt på norway@benum.com.
Köp på benum.se regleras av köplagen.
Vi erbjuder certifierad service in-house
Solid leverantör med lång erfarenhet i branschen och anställda med hög teknisk kompetens
Stort varulager och flexibla leveransalternativ
Padded Cover for NX 985-A. It features heavy-duty weatherproof polyester outer fabric, foam rubber padding, and zip openings with Velcro fasteners. The frontal cover can be opened and blocked with velcro on one side. It features multiple openings for handles, for the rear connection panel, and the pole mount cap.
SPECIFICATIONS |
|
|---|---|
| Protections | Scratches, Hits |
| Material | Nylon |
|
|
|
STANDARD COMPLIANCE |
|
| Safety agency: | CE compliant |
|
|
|
PHYSICAL SPECIFICATIONS |
|
| Color: | Black |
|
|
|
SIZE |
|
| Weight: | 2.9 kg / 6.39 lbs |
|
|
|
SHIPPING INFORMATION |
|
| Package Height: | 90 mm / 3.54 inches |
| Package Width: | 650 mm / 25.59 inches |
| Package Depth: | 660 mm / 25.98 inches |
| Package Weight: | 3.55 kg / 7.83 lbs |
| SKU | CVR NX 985 |
|---|---|
| Vikt (kg) | 3.550000 |
| Enhet | Stk |
| EAN | 8024530020514 |
| Tillverkare | RCF |
| Produktserie | NX-serie |
| Högtalare produkttyp | Cover |
| Färg | Svart |
Fyll i formuläret så kontaktar vi dig
Köp våra produkter hos våra auktoriserade återförsäljare:
Endast företag med giltigt organisationsnummer och branschanknytning kan ansöka om tillgång.
Typiska kunder är återförsäljare av musikinstrument och konsumentelektronik, musikstudios, AV-installatörer, PA-uthyrare, broadcast- samt film- och videostudios.
Alla kundansökningar hanteras manuellt och vi genomför en sedvanlig kreditupplysning på ditt företag eller din enskilda firma. Handläggningstiden är normalt 2–4 dagar.
Som företagets admin kan du lägga till konton för dina kollegor.
Vid första inloggningen på vår webbplats, klicka på ”Glömt lösenord?” för att få ett lösenord skickat till dig.
Dersom du har problemer med innlogging kan du ta kontakt på norway@benum.com.
Köp på benum.se regleras av köplagen.