RME
SKU
NT-RME-2L
RME Lockable PSU for Babyface ADI2 DAC and more
Lätt nätdel från RME med låsbar DC-kontakt som kan användas världen över.
Kompatibel med följande enheter: MADIface XT, QuadMic II, Babyface Pro/FS, ADI-2 Pro, ADI-2 Pro FS, ADI-2 PRO AE, ADI-2 PRO BE, ADI-2 DAC, ADI-2 Pro FS (R), BE, AVB Tool, Digiface Dante, Digiface Ravenna, Digiface AES, Fireface UCX II, samt 12Mic och 12Mic-D.
Vägl. Inkl. Moms Exkl. Moms
Ditt pris per Stk Vägledande pris per Stk inkl moms Exkl. Moms
Kontakta oss om denna produkt
Lätt nätdel från RME med låsbar DC-kontakt som kan användas världen över.
Kompatibel med följande enheter: MADIface XT, QuadMic II, Babyface Pro/FS, ADI-2 Pro, ADI-2 Pro FS, ADI-2 PRO AE, ADI-2 PRO BE, ADI-2 DAC, ADI-2 Pro FS (R), BE, AVB Tool, Digiface Dante, Digiface Ravenna, Digiface AES, Fireface UCX II, samt 12Mic och 12Mic-D.
| NT-RME-2 - lockable | |
| Type: | SMPS |
| Input Voltage: | 100-240V AC / 50-60 Hz |
| Input Connection: | 2 prong power socket |
| Output Voltage / Output Ampere: | 12V DC / 2A, 24W |
| Output Cable: | fixed |
| Output Connection: | - |
| Output Plug: | 2.1 x 5.5 mm, lockable |
| µFilter Out: | - |
| Linear Out: | - |
| Protections: | Overload, Overheating, Short Circuit |
| Ground: | - |
| Specials: | - |
| Weight: | 127 g (0.28 lbs) |
| Dimensions (W x H x D): | 50 x 33 x 86 mm, 1.9“ x 1.3“ x 3.4“ |
| Product Included: | yes* |
| Compatibility: | For MADIface XT, QuadMic II, Babyface Pro/FS, ADI-2 Pro, ADI-2 Pro FS, ADI-2 PRO AE, ADI-2 PRO BE, ADI-2 DAC, ADI-2 Pro FS (R) BE, AVB Tool, Digiface Dante, Digiface Ravenna, Digiface AES, Fireface UCX II, 12Mic & 12Mic-D |
| Typical Application: | Light-weight, world-wide usable, universal power supply |
| SKU | NT-RME-2L |
|---|---|
| Vikt (kg) | 0.050000 |
| Enhet | Stk |
| Tillverkare | RME |
| Produktserie | RME Accessories |
| Färg | Svart |










Validate your login
Logga in
Skapa nytt konto